Bizden haber almak için mail adresinizi yazınız. Gönder

K. Maraş'ta İletişimde Ustalık Zirvesi Düzenlendi!


K. Maraş'ta İletişimde Ustalık Zirvesi Düzenlendi!

16-17 Aralık 2015 tarihinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ), Dönüşüm Konağı Başarı Psikolojisi Enstitüsü tarafından düzenlenen İletişim Ustalığı Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı.

KSÜ Senem Ayşe Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen zirvenin açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci yaptı. İletişime her alanda ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Rektör Deveci öğrencilere seslenerek, konunun uzmanlarının katıldığı bu gibi platformlarda fırsatları iyi değerlendirerek faydalanmalarını tavsiye etti.
“Ne yaparsanız yapın, hangi işi yaparsanız yapın, ne konuşursanız konuşun, gönülden yaparsanız başarılı olursunuz” diyen Rektör Deveci, samimi insanın kısa vadede kaybetmiş gibi gözükse de uzun vadede kazanacağının altını çizerek “Ne iş yaparsanız yapın, işinizin hakkını verin” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmasının ardından Dönüşüm Konağı Başarı Psikolojisi Enstitüsü’nden, “Deneyimsel Tasarım Öğretisi” Kurucusu Yahya Hamurcu, ekibi ile birlikte Deneyimsel Tasarım Öğretisi’ni katılımcılara anlattı. Hamurcu, deneyen değil deneyimselleştiren kişinin, öğrenen kişi olduğunu belirterek, “Çok ilişki kuran değil ilişki sürecini anlayan, daha çok deneyime sahiptir. Deneyim transferi yaparsanız, deneyip yanılmak durumunda kalmazsınız” diye konuştu.

2 gün süren İletişim Ustalığı Zirvesi’nin ilk gününde; “Deneyimsel Tasarım Öğretisi Nedir?”, “İletişim Nedir?; Ne Değildir?”, “İletişim Çeşitleri” ve “İnsan Tanıma Sanatı” konularında sunumlar gerçekleştirilirken,  zirve, ikinci gün yapılan 6 oturumla son buldu.


Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap foamposites, cheap jordan 12, Canada Goose sale, Retro jordans for sale, Cheap foamposites for sale, Cheap air jordans for sale, Retro jordans for sale, Cheap foamposites for sale, Cheap jordans 11s, Retro jordans for sale,